صفحه اصلی >> اخبار >> اخبار حوزه زنان استان >> بیانیه جمعیت بانوان فرهیخته استان سمنان به مناسبت انتخابات سال ۹۶

بیانیه جمعیت بانوان فرهیخته استان سمنان به مناسبت انتخابات سال ۹۶

آنچه  در انتخابات بسیار مهم است حضور عمومی مردم است همه باید در انتخابات شرکت نمایند این یک وظیفه ملی است  انتخابات، مظهر اقتدار ملی است. اگر ملت عزیز ایران بتواند در این انتخابات، آرای فراوان خود را به میدان آورد و حضور مردمی، حضور چشمگیری باشد، این بزرگترین مظهر اقتدار و عزّت ملی است.
مردم باید آگاهانه پای صندوق‌های رأی بروند و انتخاب کنند. همان‌طور که عرض کردیم، انتخابات جلوه‌ی بسیار زیبا و جذاب مشارکت عمومی است؛ مؤثرترین وسیله برای این است که هر فردی بتواند آرمان‌ها و خواست‌ها و مطلوبِ خود را در قالب اجرایی قرار دهد و آن را به تحقق نزدیک کند .     (.مقام معظم رهبری مد ظله العالی )

حرکت تاریخ ساز و انقلابی ملت ایران جهت تحقق آرمان‌های اسلام در نقطه عطف خود به سر می‌برد. در این فراز حساس تاریخ، دنیای استکباری غرب به سمت نابودی پیش می‌رود و در بحران‌های اقتصادی، مشروعیت سیاسی و محبوبیت جهانی غوطه‌ور است.

با توجه به حساسیت تاریخی حال حاضر، آمریکا و جبهه استکبارصهیونیستی غرب برای به زانو درآوردن ایران کمر همت بسته‌اند و از همه ابزار خود جهت تحقق این نیت شوم بهره می‌برند. از سویی بر علیه ایران اسلامی جنگ نرم برپا کرده اند و به فتنه گران داخلی دل خوش کرده‌اند و از سوی دیگر، می‌کوشند ، مردم را از حمایت نظام بازدارند.

بر خلاف خواسته استکبارگران خارجی و فتنه گران داخلی، حضور پرشور مردم در انتخابات آخرین امیدهای غرب و نوکران داخلی ایشان برای تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی را برباد خواهد داد.

انتخابات حافظ و مصون بخش نظام ماست و در این شرایط حساس و تاریخی از اهمیت مضاعفی برخوردار است. ملت بیدار و آگاه ایران اسلامی با پایبندی به ارزش های والای دینی و به تبعیت از حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همواره در تمامی عرصه ها و از جمله انتخابات که رویدادی مهم و سرنوشت ساز است، حضور داشته اند. به یقین در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه ،همه ی مردم با حضوری پرشور و افتخارآفرین در حرکتی به یاد ماندنی به انتخاب اصلح  خواهند پرداخت و با آگاهی سیاسی عزم ملی خود را به نمایش می گذارند  .

زنان مسلمان، متعهد، آگاه و بصیر ایران اسلامی و بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی با مشارکت خود  و دعوت از آحاد ملت جهت شرکت در انتخابات ، ضمن درک نقش مهم تاریخی خود در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی به ندای رهبر خود لبیک می گویند و توطئه های استکبارگران و فتنه جویان را نقش برآب می سازند؛ شیرزنان مسلمان ایران با استجابت امر خدا، ولی خدا و نایب بر حق او مقام معظم رهبری مد ظله العالی ، جامعه اسلامی را زنده و پویا نگه داشته و ایران اسلامی را در این فراز مهم تاریخ جاودانه خواهند ساخت. و مردم  غیور ایران با مشارکت نشان خواهند داد  هم صدا و یکدل با رهبر فرزانه خود هستند و در تمام صحنه های انقلاب با تبعیت از رهنمود های مقام معظم رهبری راه عظمت و ترقی را در جهان طی خواهند کرد وبا هوشیاری و آگاهی و وحدت تمامی  نقشه های پوچ  دشمن را نقش ، بر آب  می کنند .

جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان

About صادقی

همچنین بخوانید

عشق چیست و آیا لازمه ی ازدواج است؟

محور اصلی تعریف عشق بایستی ذهنی یا پدیده شناختی باشد نه عینی یا رفتاری. عشق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: