صفحه اصلی >> اخبار >> اخبار فعالیت های جمعیت >> تعامل ارگان های مختلف می تواند دستیابی به اهداف حوضه زن و خانواده را تسریع بخشد

تعامل ارگان های مختلف می تواند دستیابی به اهداف حوضه زن و خانواده را تسریع بخشد

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته دینی استان سمنان، خواستار تعامل منظم ارگان های مختلف در حوضه زنان برای دستیابی بیشتر و سریع تر به اهداف شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، وجیهه اشرفی هفته گذشته با شرکت در جلسه امور بانوان شهرداری شاهرود که در سالن جلسات این اداره برگزار شد با اشاره به اهداف جمعیت در ارتقاء فرهنگی زنان و همچنین تقویت بنیان خانواده در استان، گفت: برای دستیابی بهتر به این اهداف نیازمند یک عزم جمعی و بهره گیری از ظرفیت های تمام ارگان های دست اندرکار در امور زنان هستیم و این جلسات تبادل نظر می تواند به این هماهنگی کمک شایانی نماید.
وی با برشمردن اهداف جمعیت و فعالیت های آن برای ارتقاء فرهنگی و دینی زنان و همچنین استحکام بنیان خانواده گفت: وقتی کار فرهنگی به پاسخ مطلوب می رسد که درابتدا مشکلات مادی و مسائل اولیه فرد تأمین باشد وگرنه تلاش شما برای ارتقاء فردی که از پس تأمین معاش خود برنمیاد و یا به علل مختلف در ادامه مسیر زندگی دچار مشکلات جدی است بی ثمر خواهد ماند.
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته دینی استان سمنان اظهار داشت: برای رفع مشکلات مختلف زنان به طور مثال بانوان سرپرست خانوار، جمعیت به تنهایی نمی تواند کمک مؤثری داشته باشد ولی با همکاری ارگان هایی مانند امور بانوان شهرداری می توان به ایجاد شغل مناسب، با درآمد کافی و محیط کاری امن برای حفظ شئونات این زنان امید داشت.
وی در ادامه از تلاش برای ایجاد بازار اقتصادی بانوان قدیر کرده و نظرات خود پیرامون اربعین، پویا سازی مساجد در عرصه ارائه خدمات فرهنگی و بهداشتی و ایجاد پارک بانوان و کتابخانه بیان کرد.

About محمدی

همچنین بخوانید

همکاری بانوان فرهیخته با غرفه مشاوره کانون محیا

در آخرین هفته بهمن ماه اعضای جمعیت بانوان فرهیخته با حضور در غرفه مشاوره نمایشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: