صفحه اصلی >> اخبار >> اخبار فعالیت های جمعیت >> همکاری بانوان فرهیخته با غرفه مشاوره کانون محیا

همکاری بانوان فرهیخته با غرفه مشاوره کانون محیا

در آخرین هفته بهمن ماه اعضای جمعیت بانوان فرهیخته با حضور در غرفه مشاوره نمایشگاه کانون فرهنگی مذهبی محیا پاسخگوی سؤالات مراجعان بودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، در هفته پایانی بهمن ماه کانون فرهنگی مذهبی محیا اقدام به پرپایی نمایشگاهی به منظور انعکاس فعالیت های خود در طبقه تحتانی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شاهرود کرد؛ که اعضای جمعیت بانوان فرهیخته با حضور در غرفه مشاوره این نمایشگاه پاسخگوی سؤالات مراجعان بودند.
در نمایشگاه فعالیت های کانون محیا، غرفه های متعددی مانند غرفه انتظار، امام شناسی، خودشناسی، جامعه شناسی، زندگی و تغذیع سالم، مشاوره مذهبی و درسی، رابطه من و خدا و همچنین سرگرمی و شور و نشاط وجود داشت و تلاش می شد تا بازدیدکنندگان به دریافت تصویری بهتر و کاملتر از خود و اهدافشان و سنجش میزان درستی و اعتبار این اهداف دست یافته و بتوانند در ادامه مسیر زندگی با نگاهی عمیق تر و اهدافی اصیل تر حرکت کنند.
برخی اعضای جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان سمنان از جمله وجیهه اشرفی رئیس جمعیت با حضور در غرفه مشاوره مذهبی و روانشناسی به ارائه راهکار و پاسخگویی به سؤالات مراجعان پرداختند.

About محمدی

همچنین بخوانید

حضرت خدیجه خداپرستی مصمم و معتقد بود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، وجیهه اشرفی در شب وفات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: