صفحه اصلی >> اخبار >> اخبار حوزه زنان استان >> حکم انتصاب اشرفی به ریاست جمعیت بانوان فرهیخته استان سمنان تمدید شد

حکم انتصاب اشرفی به ریاست جمعیت بانوان فرهیخته استان سمنان تمدید شد

صدور حکم انتصاب مجدد وجیهه اشرفی به ریاست جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان سمنان به مدت دوسال دیگر انجام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام علی شکری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان طی حکمی خانم وجیهه اشرفی را به مدت دوسال دیگر به عنوان رئیس جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان سمنان منصوب کردند.
در این حکم که در تاریخ ۲۶/۷/۹۷ صادر شد، آمده است:
دانایی و خردورزی گوهر گرانبهایی است که خداوند متعال به وسیله آن روح انسان را صیقل می دهد و از طریق این روح صیقل یافته و تزکیه شده جهان نورانی و روشن می شود.
بی تردید تلاش و اهتمام خالصانه انسان های نیک سرشت و مؤمنان پاک نهاد در مسیر اعتلاء و گسترش و ترویج فرهنگ غنی اسلام و تبلیغ معارف دینی قابل ستایش و تحسین است و کوشش وارستگانی که توان خویش را مصروف آگاهی بخشی و روشنگری در عرصه معارف مکتب رهایی بخش اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت(علیه السلام) می نمایند در پیشگاه حق تعالی مأجور خواهد بود.
با توجه به شایستگی، توانمندی و صلاحیت لازم، جناب عالی را به سمت رئیس جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان سمنان به مدت دوسال منصوب می نمایم.
امید است که در پناه الطاف خداوند و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همواره موفق و سربلند باشید.

About محمدی

همچنین بخوانید

بیانیه روز قدس ۱۳۹۷ جمعیت بانوان فرهیخته استان سمنان

بسمه تعالی روز قدس روزی است که باید به همهی ابرقدرت‌ها هشدار بدهیم که اسلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: