صفحه اصلی >> اخبار >> اخبار فعالیت های جمعیت >> مبلغان با هوشیاری برای عقیم ماندن اهداف دشمن بکوشند

مبلغان با هوشیاری برای عقیم ماندن اهداف دشمن بکوشند

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان سمنان، گفت: دشمن در این ایام به دنبال ایجاد تفرقه و اغتشاش در کشور است، مبلغان و روحانیان باید با هوشیاری مراقب باشند که ناخواسته در خدمت اهداف دشمن قرار گیرند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سالار شهیدان جلسه هم¬اندیشی و تبادل نظر مبلغان حوزوی و سنتی خواهر شهرستان شاهرود با حضور امام جمعه شهرستان شاهرود حجت الاسلام امینی و مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان حجت الاسلام شکری و خانم وجیهه اشرفی رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان سمنان در مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) برگزار شد.در این جلسه وجیهه اشرفی با بیان اهمیت هوشیاری در سخنرانی¬های این ایام گفت: دشمن در این ایام به دنبال ایجاد تفرقه و اغتشاش در کشور است، مبلغان و روحانیان باید با هوشیاری مراقب باشند که ناخواسته در خدمت اهداف دشمن قرار گیرند.
وی گفت: دشمنان در عزادرای ماه محرم و صفر به دنبال دستیابی به اهداف سه گانه در کشور هستند که شامل: تبدیل ناخواسته روحانیان و مبلغان به ظرفیتی در جهت اهداف دشمن، یعنی بیان خواسته های مردم برای حل مشکلات تبدیل ایجاد اغتشاش شود، نوک پیکان انتقادات را به جای اینکه متوجه جناح¬ها باشد، به سمت مقام معظم رهبری ببرند با این عنوان که ایشان باید تمام مشکلات را حل کند، با اینکه خطر جنگ منتفی است ولی توسط گروه¬هایی مثل داعش در چندنقطه حملات محدود داشته باشند.
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان سمنان، اظهار داشت: ما از فرصت حضور جوانان و مردم باید استفاده کنیم و باید دقت کنیم که با بصیرت و روشنگری، آگاهی بخشی و امید بخشی کنیم و از فرصت¬های مناسب استفاده کنیم.
وی افزود: باید به ویژگی¬های منحصربه فرد خود توجه کنیم، به لطف خدا اغتشاشات تداوم پیدا نکرد و همچنین حضور داعش در ایران برای همیشه منتفی شد، این امنیت امتیاز والایی است که نشانه قدرت نظام جمهوری اسلامی است.
اشرفی در ادامه بیان داشت: باید با بررسی آسیب¬های اجتماعی بتوانیم با عملکرد مناسب و با بصیرت بالا پیش برویم و با هوشیاری از ظرفیت مناسب محرم و صفر استفاده کنیم.
وی خواست تا استفاده از فضای منبر با قرائت زیارت عاشورا و حدیث کساء همراه با افزایش معنویت باشد و به مباحث تحکیم بنیان خانواده توجه جدی شود.

About محمدی

همچنین بخوانید

تلاش غرب برای ایجاد انحطاط فکری و اخلاقی در ایران بود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، وجیهه اشرفی ریاست جمعیت بانوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: