صفحه اصلی >> اخبار >> استان سمنان در منطقه شمال و شرق جمعیت بانوان فرهیخته کشور دسته بندی شد

استان سمنان در منطقه شمال و شرق جمعیت بانوان فرهیخته کشور دسته بندی شد

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته دینی استان سمنان، گفت: در تقسیم  بندی مجدد منطقه ای جمعیت بانوان فرهیخته دینی کشور استان سمنان در محدوده شمال و شرق تعریف شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، وجیهه اشرفی پس از شرکت در جلسه هیأت رئیسه جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی که مهر امسال در اداره تبلیغات مرکز برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اعلام کرد: طبق مصوبه این جلسه در تقسیم  بندی مجدد منطقه ای جمعیت بانوان فرهیخته دینی کشور استان سمنان در محدوده شمال و شرق تعریف شد.

وی پس از بازگشت در گزارشی از مصوبات جلسه مهرماه هیأت رئیسه اظهار داشت: در این جلسه تغییراتی در منطقه بندی استان های کشور انجام گرفت و استان سمنان در منطقه شمال و شرق با استان های (گیلان- مازندران- گلستان- قزوین- خراسان رضوی- خ شمالی-خ جنوبی-سیستان بلوچستان- کرمان- هرمزگان) یکجا قرار گرفت.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان سمنان افزود: از این پس همکاری های منطقه ای و تبادل نظرات برای ارتقاء فرهنگی با جمعیت های فرهیختگان دینی این استان ها انجام خواهد گرفت.

وی اظهار داشت: در مورد نشست های فصلی فرهیختگان که برای بررسی وضعیت فرهنگی و دینی زنان و پیگیری انحرافات و چاره جویی برای آن انجام می شود، تعداد استان هایی که با ما در یک منطقه هستند به ده استان افزایش یافته است و حیطه جمعیتی و جغرافیایی وسیع تری را نسبت به گذشته پوشش می دهد.

اشرفی اظهار امیدواری کرد این تغییر ساختار منطقه ای سبب ارتقاء مناطق با سطح برخورداری کمتر شده و سبب نزدیکی و تعامل بیشتر بانوان فرهیخته این مناطق شده و همکاری ایشان را افزایش دهد.

 

About محمدی

همچنین بخوانید

بانوان مبلغه در راهپیمایی اربعین معارف اسلام را نشر دهند

رئیس کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین بانوان استان سمنان، گفت: بانوان مبلغه در راهپیمایی اربعین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: