صفحه اصلی >> اخبار >> استان سمنان در منطقه شمال و شرق جمعیت بانوان فرهیخته کشور دسته بندی شد

استان سمنان در منطقه شمال و شرق جمعیت بانوان فرهیخته کشور دسته بندی شد

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته دینی استان سمنان، گفت: در تقسیم  بندی مجدد منطقه ای جمعیت بانوان فرهیخته دینی کشور استان سمنان در محدوده شمال و شرق تعریف شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، وجیهه اشرفی پس از شرکت در جلسه هیأت رئیسه جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی که مهر امسال در اداره تبلیغات مرکز برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اعلام کرد: طبق مصوبه این جلسه در تقسیم  بندی مجدد منطقه ای جمعیت بانوان فرهیخته دینی کشور استان سمنان در محدوده شمال و شرق تعریف شد.

وی پس از بازگشت در گزارشی از مصوبات جلسه مهرماه هیأت رئیسه اظهار داشت: در این جلسه تغییراتی در منطقه بندی استان های کشور انجام گرفت و استان سمنان در منطقه شمال و شرق با استان های (گیلان- مازندران- گلستان- قزوین- خراسان رضوی- خ شمالی-خ جنوبی-سیستان بلوچستان- کرمان- هرمزگان) یکجا قرار گرفت.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان سمنان افزود: از این پس همکاری های منطقه ای و تبادل نظرات برای ارتقاء فرهنگی با جمعیت های فرهیختگان دینی این استان ها انجام خواهد گرفت.

وی اظهار داشت: در مورد نشست های فصلی فرهیختگان که برای بررسی وضعیت فرهنگی و دینی زنان و پیگیری انحرافات و چاره جویی برای آن انجام می شود، تعداد استان هایی که با ما در یک منطقه هستند به ده استان افزایش یافته است و حیطه جمعیتی و جغرافیایی وسیع تری را نسبت به گذشته پوشش می دهد.

اشرفی اظهار امیدواری کرد این تغییر ساختار منطقه ای سبب ارتقاء مناطق با سطح برخورداری کمتر شده و سبب نزدیکی و تعامل بیشتر بانوان فرهیخته این مناطق شده و همکاری ایشان را افزایش دهد.

 

About محمدی

همچنین بخوانید

حضرت معصومه(ص) نمونه موفق زن مسلمان است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، فهیمه کریمیان در گفتگو با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: