صفحه اصلی >> اخبار >> بیانیه جمعیت بانوان فرهیخته استان سمنان

بیانیه جمعیت بانوان فرهیخته استان سمنان

بسم الله الرحمن الرحیم

                                                                             بیانیه

                                                                                 هیهات من الذله

                     حاشا  که ما زیر یوغ استکبار جهانی و نوچه های لاابالی آن در منطقه و جهان برویم .

سیزدهم آبان ماه ، سالروز شهادت جمع کثیری از دانشجویان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام و برملاشدن سیاست ها و نیرنگ های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را دوباره برای ملت جان بر کف ایران زنده می کند.
سیزدهم آبان ماه نماد انقلابی به راهبری پیر مدبری است ،که رهروانش بر گلدسته‌های رفیع خاکش اذان شهادت سر داده‌اند. یادآور حماسه بزرگ مردانی است که جاودانگی استکبار ستیزی و استبدادگریزی اسلام ناب را در پس نفرت از وطن‌فروشی و بیگانه‌پرستی به بار نشسته‌اند..
سیزدهم آبان به همه مستضعفان آموخت که می‌توانند چپاولگران را به زباله‌دان تاریخ بسپارند، می‌توانند هویت خود را با نفی قدرت‌های استعماری تعریف کنند و در یک کلام با به ارمغان آوردن غروری مقدس و حماسه آفرین به آنها آموخت که دیوار ظلم و ستم شکستنی است.
و اینک سردمداران استکبار و استعمار بدانند که وقایع ۱۳ آبان به طمع آب و نان نبود، تا با تنگ کردن حصر اقتصادی ، حماسه سازان و پیروان رشید آنان ، تغییر موضع دهند ، بلکه آگاهانه و با بینش اسلامی نهال انقلاب با خون پاک بهترین این امت، آبیاری شد تا امروز در جهان اسلام و فراتر از آن در دل سرزمینهای کفر و الحاد ، خروش آزادی و آزادگی از یوغ استکبار جهانخوار ، راحت خواب و مستی را، از چشم کاخ نشینان مستکبر بگیرد ، اگر چه آنان به واسطه حماقتشان از دیدن حق کور و از شنیدن آن کر شده اند وبر قلبهایشان مهری از جهالت خورده است .

ما اعضای جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی ، اعلام می داریم که نه تنها در روز ملی مبارزه با استکبار ۱۳ آبان بلکه باید  در همه ایام ، مبارزه با استکبار جهانی را تبلور عینی بخشیم و به یاد داشته باشیم که مبارزه آشتی ناپذیر ما با آمریکا ، یک مبارزه رویاروی است و آمریکا همواره علیه ماست ، مگر آن روزی که در مسیر انحراف و تغییر بیفتیم ! به هوش باشیم که شیطان ، شیطان است و هیچ گاه دست از شیطنت بر نخواهد داشت .و اینک بار دگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی هم نوا می شویم که در ایران هر کسی که به پایه های اسلامی انقلاب اعتقاد دارد به مبارزه همیشگی با پرچم داران قدرت استکباری در رأس آنها آمریکا اعتقاد دارد . پس در این شرایط حساس که دنیا در آستانه تحولات اساسی قرار گرفته و چشم عالم بر ما دوخته شده است ، در دام حرکتهای دیپلماتیک جهانی و دنیای ارتباطات غرب پسندانه نیفتیم و نگذاریم که انقلاب به دست نامحرمان و نااهلان بیفتد .

آری ما همه با هم ، پشت سر مقام عظمای ولایت ، حضرت آیت اله خامنه ای ( دامت برکاته) که پرچم دار مبارزه با شیطان بزرگ است ایستاده ایم و تا ایران ، ایران است و خط امام ( ره) باقی است شعار مرگ بر آمریکا از این سرزمین رخت بر نخواهد بست ، به فرموده آن یگانه زمان همین شعار مرگ بر آمریکا ، برای آمریکا مرگ می آورد و تا این شعار است ، هیچ کس در هیچ مقامی جرأت نمی کند که سیاستهای ما را به سمت آمریکا سوق دهد .

و با گرامیداشت این روز بزرگ به جهانیان اعلام می‌داریم با پیروی از رهبری حکیم و دانشمند خود ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب و در راس آنها استکبار ستیزی و استقلال طلبی کوتاه نیامده و نمی‌آییم

 و با برگزیدن مطالبات رهبری به عنوان نقشه راه حرکت در مسیر نیل به حکومت جهانی مهدی (عج) به مبارزه همه‌جانبه با ظلم و ظالم در سراسر دنیا ادامه می‌دهیم و با پیروی از آیه ی شریفه ی “واعتصموا بحبل الله جمیعا” و لا تفرقوا…”  تحت فرمان رهبر معظم انقلاب همچنان در کنار هم برادرانه می مانیم و همواره با وحدت کامل با اقتداء به ولایت، به مسیر رشد و اعتلاء کشور ادامه خواهیم داد.

 

 

           جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان

 

 

 

 

      

About محمدی

همچنین بخوانید

بیانیه جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان سمنان به مناسبت روز قدس

بسمه تعالی روز قدس، فقط روز فلسطین نیست؛ روز اسلام است» امام خمینی ( ره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: