صفحه اصلی >> اخبار >> اراده شما الگوی ماست

اراده شما الگوی ماست

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان سمنان، گفت: اراده شما برای ایجاد تغییر مثبت در زندگی مثال زدنی است و باید الگوی ما باشد شما به زیبایی در مسیر بهتر شدن قرار گرفته اید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، وجیهه اشرفی در بازدید از مرکز ترک اعتیاد بانوان بهار زندگی شاهرود با ارزشمند و مهم خواندن تلاش بانوان آن مرکز در جهت پالایش روح و جسم خویش از آلودگی و نخوت اعتیاد گفت: اراده شما برای ایجاد تغییر مثبت در زندگی مثال زدنی است و باید الگوی ما باشد شما به زیبایی در مسیر بهتر شدن قرار گرفته اید.
وی اظهار داشت: یکی از امتیازاتی که انسان ها بر سایر مخلوقات در عالم هستی دارند انتخاب آگاهانه و بر مدار ارزش های الهی است که جایگاه آن ها را متمایز می کند و انتخاب شایسته انسان را به تعالی و کمال رشد می دهد.
رئیس جمعت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان سمنان افزود: انتخاب درست شما و تلاش ارزنده تان در جهت پالایش روح و جسم خویش از آلودگی و نخوت اعتیاد گفت: اراده شما برای ایجاد تغییر مثبت در زندگی مثال زدنی است و باید الگوی ما باشد شما به زیبایی در مسیر بهتر شدن قرار گرفته اید.
وی با برشمردن عوامل مختلف در تربیت و جهت دهی به رفتار انسان گفت: بنابر نظر اندیشمندانی که بر اساس مطالبات و تحقیقات متقن عوامل رشد و تعالی انسان ها را ارزیابی کرده اند مواردی را بیان می دارند که نقش اساسی در تربیت و تعالی انسان ها دارد مثل محیط زندگی، آموزش و پرورش از دوران رحم تا محیط جغرافیایی .
اشرفی ادامه داد: دیگر عوامل شامل نظارت و بازرسی عمدی از قبیل انتظامات و تا اصل نورانی امر به معروف و نهی از منکر حاکمیت دوست و ولی آنچه که سهم اساسی دارد و نقش ویژه ای را به خود اختصاص داده است، انتخاب به جا و شایسته است.

About محمدی

همچنین بخوانید

همکاری بانوان فرهیخته با غرفه مشاوره کانون محیا

در آخرین هفته بهمن ماه اعضای جمعیت بانوان فرهیخته با حضور در غرفه مشاوره نمایشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: