صفحه اصلی >> اخبار >> اغتشاش گران درد معیشت ندارند، اصل نظام را هدف گرفته اند!

اغتشاش گران درد معیشت ندارند، اصل نظام را هدف گرفته اند!

اغتشاشگری که بانک ها را به آتش می کشد و به اموال عمومی مردم لطمه وارد می کند بی شک درد معیشت و اقتصاد ندارد و زمین خورده موسسات مالی و اعتباری نیست!!

به گزارش سرویس بسیج جامعه زنان کشور خبرگزاری بسیج،سمیرا خطیب زاده، حادثه از از چند روز پیش آغاز شد. آنجا که عده ای از مردم به ستوه آمده از مشکلات اقتصادی و معیشتی و ناامید از تدبیر دولت و مجلس در احقاق حقشان در زمینه موسسات مالی و اعتباری، به خیابان های مشهد آمدند، اما ناگهان شعارها و اعتراضات صنفی مردم در نیمه راه خط عوض کرد و لیدرهایی از قبل آماده و با لباس متحد الشکل به میان جمعیت آمدند و با شعارهایی انحرافی و متفاوت، این اعتراض خیابانی را مصادره کردند.

همین اتفاق در چند شهر دیگر ایران از جمله کرمانشاه، یزد، رشت ، قم و … نیز رقم خورد و شرایط ایجاد شده نشان داد دامنه و ابعاد ماجرا بسیار وسیع تر از اعتراض خیابانی مردمی ناراضی از وضع بد معیشتی و اقتصادی است.

بلافاصله جبهه رسانه ای دشمن نیز به خط شد. گزارش لحظه به لحظه از خیابان ها، پخش فیلم از تخریب اموال عمومی توسط عده ای اغتشاش گر، بازتاب سریع و گسترده شعارها، همراه با چاشنی بزرگنمایی و دروغ پراکنی شگردی است که این رسانه های هوچیگر دوباره در پیش گرفتند تا حقد و کینه خود را بر علیه نظام و انقلاب جاری کنند.

اما نکته اصلی ماجرا آنجاست که مردم در گردو غبار این فتنه تازه به را افتاده حق را از ناحق به درستی و بصیرت تشخیص می دهند.

اغتشاشگری که بانک ها را به آتش می کشد و به اموال عمومی مردم لطمه وارد می کند بی شک درد معیشت و اقتصاد ندارد و زمین خورده موسسات مالی و اعتباری نیست!!

جماعتی که شعار« نه اسلام، نه قرآن، جانم فدای ایران»!  را سر می دهد و از سویی در پارادوکسی آشکار پرچم مقدس ایران را به آتش می کشد، دلسوز این آب و خاک نبوده و مفهوم وطن دوستی را هم نمی شناسد.

شکل و نوع مواجهه معترضان خیابانی و تخریب گسترده و وحشیگرانه اموال عمومی در دو شب گذشته نشان می دهد که لیدرهای این جریان معاند و مخالف نظام مثل همیشه سرمشق خود را از خارج از کشور گرفته و اجرایی می کنند.

بی دلیل نیست که از همان ساعات آغازین این نا آرامی ها رگ غیرت و همدردی ترامپ، رژیم غاصب صهیونیستی، مرتجعان عربی منطقه و سران کشورهای اروپایی به جوش آمده است و فریاد ناحقشان بلند است!!

اما در کنار همه این اوصاف آنچه مردم کشور را  گله مند کرده است، بی توجهی دولتمردان به خواسته های برحق مردم است. ای کاش گوشی برای شنیدن فریاد تظلم خواهی آنان پیدا شود و فریاد برحقشان در میان شعارهای انحرافی جماعتی ضد انقلاب به دست فراموشی سپرده نشود.

ای کاش برای یک بار هم که شده دولتمردان و نمایندگان مجلس به میان مردم بیایند، مردمی شوند و پای درد دل های طبقه متوسط و ضعیف جامعه بنشینند و اقداماتی جدی را در رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بردارند.

خوب است دشمنان نظام اسلامی هم که در طی فتنه های ۷۸، ۸۸  سیلی سختی از ملت ایران خورده اند، اما دوباره در چند روز اخیر درس عبرت نگرفته و خواب های جدیدی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی دیده اند بدانند که « آزموده را دوباره آزمودن خطاست!»

About صادقی

همچنین بخوانید

استان سمنان در منطقه شمال و شرق جمعیت بانوان فرهیخته کشور دسته بندی شد

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته دینی استان سمنان، گفت: در تقسیم  بندی مجدد منطقه ای جمعیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: